כתיבה ועריכה

התוכן הוא המלך. זה מה שאומרים היום. וזה נכון.

לא פעם נתקלתם במשימת כתיבה או עריכה שהייתה גדולה עליכם. זה יכול להיות כתיבת עבודה אקדמית, כתיבת תוכן לאתר שלכם, כתיבת פוסטים לעמוד עסקי, כתיבה שיווקית.

לא כל אחד יודע לכתוב היטב אבל כולם יודעים לקרוא היטב. ולכן צריך לכתוב היטב.

אז, אין צורך להתלבט. אני כאן בשביל לעזור לכם לכתוב.

ללצ'קה

רחל בן שאול הייתה חברת משפחה, אישה מיוחדת ומופלאה שהגיעה מאירופה כילדה, אחרי מלחמת העולם השנייה, אבל מעולם לא סיפרה לאיש על עברה. רק כאשר הרגישה שמותה קרב, היא הסכימה לחשוף בפני חבריה יומן אותו כתבה אמה. 

היומן הזה, שרק דפים בודדים שרדו ממנו, הפך את עולמי. אמה של רחל, שהייתה בת 27 באותה עת, כתבה את היומן בזמן שהסתתרה בעליית גג בעיירה בפולין, ביחד עם רחל, שהייתה תינוקת בת שנה, תוך כדי שהנאצים מחרבים את עירה ומשמידים את משפחתה.

באותו זמן הייתי בעצמי אמא צעירה לילדה אחת ועוד אחת בדרך והמילים שנכתבו ביומן לא נתנו לי מנוח. ידעתי שמהיומן הזה אני הולכת לכתוב ספר. עברו עוד מספר שנים אבל המחשבה על הספר שאכתוב לא עזבה אותי.

רחל נפטרה באפריל 2003, בדיוק בערב יום השואה. באחת האזכרות שלה אמר לי קרוב משפחה שלה: "אם את רוצה לכתוב את הספר הזה, את צריכה לעשות את זה עכשיו כי עוד מעט לא יהיה לך עם מי לדבר."

כעבור זמן קצר עזבתי את עבודתי בטלוויזיה וכעבור עוד שבוע הייתי על מטוס בדרכי לפולין לבצע תחקיר לכתיבת הספר. הגשמתי חלום ארוך שנים וכתבתי את הספר "ללצ'קה" שעד היום נמכר באתר אמזון וזוכה לביקורות מדהימות מכל רחבי העולם.

ללצ'קה כריכה קדמית
ללצ'קה כריכה אחורית
ללצ'קה כריכה קדמית
ללצ'קה פנים הספר