מאיפה באה התולעת / יורם סיסו

בשנות ה-90 יצא יורם סיסו ביחד עם אחיו יוסי ועוד שלושה חברים למסע בג'ונגלים של בוליביה. כמו הרבה ישראלים באותה תקופה, גם הם יצאו בעקבות ספר הפולחן "בחזרה מטואיצ'י".

שנים רבות אחרי שחזרו מהג'ונגלים, יוסי נהרג בתאונה. בזמן השבעה, אשתו של יוסי מצאה את יומן המסע של יוסי וכשיורם ראה אותו, הוא החליט לעבד את היומן לספר. כך נולד "מאיפה באה התולעת", ספר מרתק המתאר את התמודדותם של הצעירים הישראלים לא רק עם איתני הטבע בסביבה הזרה להם לחלוטין אלא גם את התמודדותם עם איתני הנפש.

יורם סיסו, שהמשיך לנדוד בעולם עוד שנים רבות אחרי שחזר מבוליביה, תיאר את המסע אותו עברו כאילו רק אתמול חזר מהג'ונגלים. העבודה איתו הייתה מסע מרתק בפני עצמו.

מאיפה באה התולעת / יורם סיסו כריכה קדמית
מאיפה באה התולעת / יורם סיסו פנים הספר
מאיפה באה התולעת / יורם סיסו כריכה אחורית
מאיפה באה התולעת / יורם סיסו פנים הספר

להמשך קריאה...

רגעי זהב / אבנר ארד
ספרים מיוחדים

רגעי זהב / אבנר ארד

זהו ספר שיוריו השני של אבנר ארד, קיבוצניק, לוחם בשייטת, דייג, משורר, איש משפחה וגם ספורטאי מחונן שבגיל מבוגר יחסית גילה את הריצה והפך אותה לאורח חיים. ספר מרגש ואישי בצורה יוצאת דופן.

קרא עוד »
גינון טיפולי בבתי ספר
ספרים מיוחדים

גינון טיפולי בבתי ספר / תמר לוסטיג

ספר ראשון מסוגו בארץ, על תחום טיפולי חדש יחסית וייחודי. הספר מציג את משנתה המיוחדת של תמר לוסטיג, תרפיסטית באמנות שהרחיבה את תחום התמחותה גם לגינון טיפולי ובאופן ספציפי מתמחה בגינון טיפולי בבתי ספר.

קרא עוד »