ספרים מיוחדים

יש אנשים שעברו מסע מטלטל. וישנם כאלה שפיתחו שיטות מקצועיות שונות. ויש אנשים שבמשך שנים כולם אמרו להם "למה אתם לא מוציאים ספר בישול?". ויש כאלה שכותבים שירים. את כולם פגשתי ואת כולם אני אוהבת.

עבור אנשים רבים מתחומים שונים, הוצאת ספר הייתה במשך שנים רבות בגדר חלום. אבל לא צריך רק לחלום – צריך להחליט שכותבים וזהו, כי תהליך הכתיבה והוצאת הספר לאור הוא תהליך מרתק ועוצמתי שאין הרבה דומים לו.

במהלך המפגשים שלנו, הכותבים איתם אני עובדת מעלים על הכתב את המסעות שעברו, את ההתמחויות שפיתחו ואת השירים שהדהדו להם בראש במשך שנים. זוהי חוויה ענקית ודרך נהדרת עבורם לעבד את הדברים שעברו.

לכל אחד יש חלום. הרבה פעמים החלום הזה הוא הוצאת ספר.  

מאיפה באה התולעת / יורם סיסו
ספרים מיוחדים

מאיפה באה התולעת / יורם סיסו

סיפור מיוחד על אומץ, תושייה, חברות וגם קצת חוצפה ישראלית. סיפורם של חמישה צעירים ישראלים שיוצאים בשנות ה-90 למסע בג'ונגלים של בוליביה בעקבות ספר הפולחן "בחזרה לטואיצ'י".

קרא עוד »
רגעי זהב / אבנר ארד
ספרים מיוחדים

רגעי זהב / אבנר ארד

זהו ספר שיוריו השני של אבנר ארד, קיבוצניק, לוחם בשייטת, דייג, משורר, איש משפחה וגם ספורטאי מחונן שבגיל מבוגר יחסית גילה את הריצה והפך אותה לאורח חיים. ספר מרגש ואישי בצורה יוצאת דופן.

קרא עוד »
גינון טיפולי בבתי ספר
ספרים מיוחדים

גינון טיפולי בבתי ספר / תמר לוסטיג

ספר ראשון מסוגו בארץ, על תחום טיפולי חדש יחסית וייחודי. הספר מציג את משנתה המיוחדת של תמר לוסטיג, תרפיסטית באמנות שהרחיבה את תחום התמחותה גם לגינון טיפולי ובאופן ספציפי מתמחה בגינון טיפולי בבתי ספר.

קרא עוד »